Co říkají naši zákazníci

Moto Morava s.r.o. /autorizovaný dealer a servis značky OPEL pro Moravu/

"Profesionální přístup společnosti ARES CZ nám umožňuje úspěšně rozvíjet naše prodejní plány a aktivity. Služeb a zkušeností firmy ARES CZ využíváme od založení našeho showroomu v Olomouci a to je již téměř 20 let. U ARES CZ si objednáváme pronájem billboardů, využíváme akční polepy na naše auta a reklamní polepy v autosalonu. Na výsledky práce firmy ARES CZ se můžeme spolehnout, oceňujeme zejména rychlost a vstřícnost. Spolupráce s partnery jako je ARES CZ nám pomáhá udržet se na špičce mezi předními prodejci aut…"

Dalibor Krikl
vedoucí prodeje

MEDIA AGE, s.r.o. /komunikační agentura/

"Ve venkovní reklamě v Olomouckém kraji patří reklamní agentura ARES CZ dlouhodobě mezi lídry s nejhustší sítí billboardů a citylightů. Pro naše reklamní partnery vždy hledáme to nejlepší a ARES má stovky reklamních ploch za dobré ceny. Naše agentura je spokojena s vaší nabídkou, vstřícností, přístupem a seriózností. Spolupráce s vámi se nám velice osvědčila a můžeme ji všem ostatním jen doporučit…"

Mgr. David Blažek
CEO Brno

AgE reklama /reklamní agentura se zaměřením na venkovní reklamu/

Služeb firmy ARES CZ využíváme více jak 5 let. Jsme spokojeni s jejich hustou sítí billboardů na Olomoucku. Vhodné umístění reklamních ploch u hlavních tahů a nákupních středisek vysoce oceňují naši klienti. To nám umožňuje uspět v náročných soutěžích při získávání nových zakázek u známých prodejních řetězců v celé ČR.

Mgr. Jana Eisenreichová
ředitelka společnosti

Koupelny JaS, s.r.o. /prodejce keramických obkladů, dlažeb a sanity/

Spolupracujeme s reklamní agenturou ARES CZ od samého počátku založení naší prodejny v Olomouci. Jsme maximálně spokojeni s prací, nabídkou a vstřícností pracovníků firmy. Od samého počátku využíváme celou šířku nabídky venkovní reklamy a to od naváděcího systému k prodejně formou navigačních cedulí na sloupech veřejného osvětlení přes reklamu na podchodech, billboardy a bigboardy a další. ARES CZ nám vždy spolehlivě zajistí i kompletní realizaci zakázek – tisk, reklamní tabule, výlep, montáž. Jsme rádi, že se můžeme spolehnout, že nám rychle zajistí celou zakázku na klíč a my se nemusíme o nic starat.

Ivana Králová
vedoucí prodejny na Olomoucku

FRIENDLY & LOYAL s.r.o. /komunikační agentura/

" Díky spolupráci s reklamní agenturou ARES CZ se nám podařilo skvěle nastartovat první ročníky Mezinárodního festivalu Flamenca a španělské kultury. ARES CZ nám poskytl svoje kvalitní a dobře rozmístěné reklamní plochy – billboardy, citylighty a scrolly. Jednoznačně zafungovala přesvědčivost a síla venkovní reklamy. Využití této reklamy nám získalo širokou pozornost a návštěvnost velkého počtu obyvatel Olomoucka a řady návštěvníků. Výborné – vstřícnost, rychlost, spokojenost."

Ing. Viktor Šebesta
ředitel společnosti

Regionální centrum Olomouc /RCO/

" Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům firmy ARES CZ za opravdu profesionální přístup, rychlou komunikaci a nápady s realizací zakázek k naší spokojenosti. Za posledních pět let jsme spolu realizovali řadu zakázek a všechny splnily naše očekávání. Firma připravila nápadité grafické návrhy, objednala materiál a instalace reklamy proběhla ve stanovený termín. Můžu konstatovat, že ARES CZ patří v dnešní době opravdu k těm firmám, které mohu ráda doporučit ostatním."

PaedDr. Olga Němcová, MBA
výkonná ředitelka

Tana oční centrum /nestátní zdravotnické centrum/

" Spolupráce s reklamní agenturou byla vždy maximálně profesionální. Ráda bych poděkovala slečně Markétě Pazderové za nápadité grafické návrhy, nápady nám velice pomáhají. Využíváme grafických návrhů pro přípravu propagačních materiálů, letáčků, inzerce v časopisech. Pracovníci reklamní agentury ARES CZ nám pomohli mnoha odbornými radami a návrhy. I díky jejich službám a nápadům se nám stále daří oslovit nové a spokojené zákazníky a všechny přesvědčit o naší nadstandardní péči a nejmodernějším vybavení. Opět jsme si potvrdili, že se vyplácí svěřit věci odborníkům."

Ing. Anna Šínová
jednatelka společnosti